|
Λεπτομέρειες:
|
| meterial: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 53 Λ |
|---|---|---|---|
| μέγεθος δεξαμενών: | 50×35×30cm | Μέγεθος μονάδων: | 68x53x 70cm |
| Υπερηχητική συχνότητα: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 360-900 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1500W | Χρονόμετρο: | 1-99 λεπτά |
| σόμπα: | 20-95 ℃ | ||
| Επισημαίνω: | υπερηχητική καθαρίζοντας συσκευή,υπερηχητικό πλυντήριο |
||
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 53 Λ, με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου.
| Πρότυπο | JP-180ST |
| Υπερηχητική δύναμη | 360-900W (μετατροπείς 15pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 1500 W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 53 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95 ℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 50×35×30cm |
| Μέγεθος μονάδων | 68x53x 70cm |
| Μέγεθος συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση 85x62x88cm |
| N.W. | 65 κλ |
| G.W. | 80 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 CE |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370