|
Λεπτομέρειες:
|
| meterial: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 77 Λ |
|---|---|---|---|
| μέγεθος δεξαμενών: | 55×40×35cm | Μέγεθος μονάδων: | 73x58x77cm |
| Υπερηχητική συχνότητα: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 480-1200 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 3000W | Χρονόμετρο: | 1-99 λεπτά |
| σόμπα: | 20-95 ℃ | ||
| Επισημαίνω: | υπερηχητική καθαρίζοντας συσκευή,υπερηχητικό πλυντήριο |
||
Βιομηχανικός υπερηχητικός καθαρίζοντας εξοπλισμός cOem, ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής 480-1200 W
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 2L (0.5gallon), με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου
4.Use ακριβώς νερό ετικεττών, ή βιομηχανικός διαλυτικού καθαριστής οινοπνεύματος και για περισσότερη υψηλότερη απαίτηση καθαρισμού
5.industrial έλεγχος πινάκων κυκλωμάτων τσιπ microcontroller.flexible ελέγχου, ασφαλέστερος & σταθερός
6.temperature δυνάμενος να ξορδισθεί από 20°C σε 80°C
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-240ST |
| Υπερηχητική δύναμη | 480-1200W (μετατροπείς 15pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 3000 W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 77 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95 ℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 55×40×35cm |
| Μέγεθος μονάδων | 73x58x77cm |
| Μέγεθος συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση 90x67x94cm |
| N.W. | 78 κλ |
| G.W. | 95 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008|CE & RoHS |
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370