|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 4.5L |
|---|---|---|---|
| μέγεθος δεξαμενών: | 300*150*100mm | Μέγεθος μονάδων: | 325*180*225mm |
| συχνότητας: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 180/90 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 200 W | Χρονόμετρο: | 0-30 λεπτά |
| σόμπα: | 20-80 Γ | ||
| Επισημαίνω: | Μικρός υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός φυτικός καθαριστής |
||
Οικιακός υπερηχητικός καθαριστής αφής υπολογιστών γραφείου ψηφιακός για το κόσμημα, υπερηχητικό ρολόι καθαρότερο 4.5l
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 4.5L (1.2gallon), με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου.
4.Use ακριβώς νερό ετικεττών, ή βιομηχανικός διαλυτικού καθαριστής οινοπνεύματος και για περισσότερη υψηλότερη απαίτηση καθαρισμού
5.industrial έλεγχος πινάκων κυκλωμάτων τσιπ microcontroller.flexible ελέγχου, ασφαλέστερος & σταθερός
6.temperature δυνάμενος να ξορδισθεί από 20°C σε 80°C
7.certification: CE&RoHS
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-030T |
| Υπερηχητική δύναμη | 180/90W (μετατροπείς 3pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 4,5 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 300*150*100MM |
| Μέγεθος μονάδων | 325*180*225MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 410*255*310mm |
| N.W. | 4,6 κλ |
| G.W. | 5,4 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE/ |
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370