|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 10l |
|---|---|---|---|
| μέγεθος δεξαμενών: | 300*240*150mm | Μέγεθος μονάδων: | 325*265*280mm |
| συχνότητας: | 40K Hz | Υπερηχητική δύναμη: | 240/120 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 200 W | Χρονόμετρο: | 0-30 λεπτά |
| σόμπα: | 20-80 Γ | ||
| Επισημαίνω: | υπερηχητικός φυτικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής κοσμήματος |
||
Εφαρμογή:
Η βιομηχανία κοσμήματος, ιατρική βιομηχανία, ηλεκτρονικό εργοστάσιο, φορμάροντας εργοστάσιο, εργαστήριο αυτοκινήτων, εργαστήριο diesel, αυτοκινητοβιομηχανία, επιστημονικό εργαστήριο, πανεπιστημιακές, οδοντικές κλινικές, eyeglass κατάστημα, εργαλεία υλικού ψωνίζει.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 10.8L (2.85gallon), με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-040T |
| Υπερηχητική δύναμη | 240/120W (μετατροπείς 4pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 10,8 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 300*240*150mm |
| Μέγεθος μονάδων | 325*265*280mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 410*255*310mm |
| N.W. | 7,3 κλ |
| G.W. | 8,4 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE |
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370