|
Λεπτομέρειες:
|
| metarial: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 175 Λ |
|---|---|---|---|
| συχνότητας: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 2400 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 6000 W | Χρονόμετρο: | 1-99 λεπτά |
| σόμπα: | 20-95 Γ | μέγεθος δεξαμενών: | 700*500*5000mm |
| Μέγεθος μονάδων: | 870*705*790mm | ||
| Επισημαίνω: | αυτοκίνητος υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητική καθαρίζοντας συσκευή |
||
Εφαρμογή:
Η βιομηχανία κοσμήματος, ιατρική βιομηχανία, ηλεκτρονικό εργοστάσιο, φορμάροντας εργοστάσιο, εργαστήριο αυτοκινήτων, εργαστήριο diesel, αυτοκινητοβιομηχανία, επιστημονικό εργαστήριο, πανεπιστημιακές, οδοντικές κλινικές, eyeglass κατάστημα, εργαλεία υλικού ψωνίζει.
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-480ST |
| Υπερηχητική δύναμη | 2400W (μετατροπείς 40pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 6000W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 175 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-99min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 700*500*500MM |
| Μέγεθος μονάδων | 870*705*790MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1090*835*970mm |
| N.W. | 128 κλ |
| G.W. | 152 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 175L, με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου
4.Use ακριβώς νερό ετικεττών, ή βιομηχανικός διαλυτικού καθαριστής οινοπνεύματος και για περισσότερη υψηλότερη απαίτηση καθαρισμού
5.industrial έλεγχος πινάκων κυκλωμάτων τσιπ microcontroller.flexible ελέγχου, ασφαλέστερος & σταθερός
6.temperature δυνάμενος να ξορδισθεί από 20°C σε 95°C
7.certification: CE ISO9001: 2008
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370