|
Λεπτομέρειες:
|
| metarial: | Ανοξείδωτο SUS 304 | Ικανότητας: | 135 Λ |
|---|---|---|---|
| συχνότητας: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 1800 W |
| Δύναμη θέρμανσης: | 4500 W | Χρονόμετρο: | 1-99 λεπτά |
| σόμπα: | 20-95 Γ | μέγεθος δεξαμενών: | 600*500*450m |
| Μέγεθος μονάδων: | 805*705*780mm | ||
| Επισημαίνω: | αυτοκίνητος υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικό πλυντήριο |
||
Εφαρμογή:
Το γκολφ κλαμπ, ιατρική βιομηχανία, ηλεκτρονικό εργοστάσιο, φορμάροντας εργοστάσιο, εργαστήριο αυτοκινήτων, εργαστήριο diesel, αυτοκινητοβιομηχανία, επιστημονικό εργαστήριο, πανεπιστημιακές, οδοντικές κλινικές, eyeglass κατάστημα, εργαλεία υλικού ψωνίζει.
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-360ST |
| Υπερηχητική δύναμη | 1800W (μετατροπείς 30pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 6000W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 135 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-99min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 600*500*450MM |
| Μέγεθος μονάδων | 805*705*780MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 980*835*960mm |
| N.W. | 97 κλ |
| G.W. | 118 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370