|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό δεξαμενών: | SUS304 | μέγεθος δεξαμενών: | 154*88*65mm |
|---|---|---|---|
| Υπερηχητική συχνότητα: | 40 KHz | Υπερηχητική δύναμη: | 35W |
| Ρύθμιση χρονομέτρων: | 0~30mins διευθετήσιμος | Μέγεθος μονάδων: | 176*162*130mm |
| Συσκευασία: | 12pcs/χαρτοκιβώτιο | ||
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής λουτρών |
||
Υπερηχητική jewellry καθαρότερη υπερηχητική καθαρίζοντας μηχανή professsional
JP-008 προδιαγραφές
40KHz
1.3L
Μέγεθος δεξαμενών: 154*88*65mm
| Πρότυπο | JP-008 (ψηφιακός) |
| Περιγραφή | ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής |
| Υλικό | SUS304 |
| Συσκευασία | Χαρτοκιβώτιο |
| Μέγεθος δεξαμενών | 150×85×65mm |
| Μέγεθος μονάδων | 180×110×130mm |
| Συσκευασία χαρτοκιβωτίων | 245x174x165mm |
| Υπερηχητική δύναμη | 50W |
| χρονόμετρο | 0~30min διευθετήσιμος, 18cycles |
| Συχνότητα | 42KHz |
| Ικανότητα δεξαμενών | 800ml |
| PC/χαρτοκιβώτιο | 12PCS/carton |
| N.W. | 0,9 κλ |
| G.W. | 1.1kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Πιστοποιητικό | CE, FCC |
![]()
Με το καλάθι και το καπάκι SUS304
Πληροφορίες επιχείρησης
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370