|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS304 | μέγεθος δεξαμενών: | 240*135*100mm |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος μονάδων: | 265*165*220 χιλ. | Υπερηχητική δύναμη: | 120W |
| συχνότητας: | 4000 Hz | Θέρμανση: | 100 W |
| Επισημαίνω: | Υπερηχητικός καθαριστής επιτραπέζιων κορυφών,υπερηχητικοί καθαρίζοντας εξοπλισμοί |
||
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-020S |
| Υπερηχητική δύναμη | 60/120W (μετατροπέας 2pc) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 3,2 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ διευθετήσιμος |
| Καλάθι πλύσης | 1 PC |
| Κάλυψη | περιλάβετε |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 240*135*100 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 265*165*220 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 340*245*310mm |
| N.W. | 3,6 κλ |
| G.W. | 4,3 κλ |
| Πιστοποιητικό |
RoHs/CE |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 3.2L, με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου
4.Use ακριβώς νερό ετικεττών, ή βιομηχανικός διαλυτικού καθαριστής οινοπνεύματος και για περισσότερη υψηλότερη απαίτηση καθαρισμού
5.industrial έλεγχος πινάκων κυκλωμάτων τσιπ microcontroller.flexible ελέγχου, ασφαλέστερος & σταθερός
6.temperature δυνάμενος να ξορδισθεί από 20°C σε 80°C
7.certification: CE&RoHS
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370