|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό δεξαμενών: | Από ανοξείδωτο χάλυβα 304 | μέγεθος δεξαμενών: | 500*300*150 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος μονάδων: | 530*325*285 | Υπερηχητική δύναμη: | 480W |
| Υπερηχητική συχνότητα: | 40 KHz | Δύναμη θέρμανσης: | 500W |
| Χρονόμετρο: | 0~30min ψηφιακός διευθετήσιμος | σόμπα: | 0 ψηφιακός διευθετήσιμος ~80℃ |
| Waranty: | 1 έτη | ||
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής ανοξείδωτου |
||
Υπερηχητικό καθαρότερο JP-080S για τον καθαρισμό της αλυσίδας ποδηλάτων, ικανότητα δεξαμενών: 22L
Τι είναι υπερηχητικός καθαριστής;
Ένας υπερηχητικός ψηφιακός καθαριστής επιτρέπει την αποβολή του ρύπου, του λίπους ή του πετρελαίου από οποιοδήποτε τύπο μέρους ή εργαλείου/οργάνου, ακόμα κι αν ο πιό περίπλοκος ή δύσκολος να καθαρίσει. Αντίθετα από τις παραδοσιακές βιομηχανικές μεθόδους καθαρισμού, ένας ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής τόνος-επάνω στα συστατικά σας, εγγμένος τη βέλτιστη ΖΗΜΊΑ performance.NO τους στο ΚΑΘΑΡΙΣΜΈΝΟ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΟ.
Ο ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής είναι τέλειος για κάθε τύπο εργαλείων και το υλικό της ναυτιλίας, της αεροναυτικής, του σιδηροδρόμου και της βιομηχανίας τροφίμων.
ODM/OEM καλωσορίζεται.
JP-080S ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΈΣ ΚΑΤΩΤΈΡΩ
| Πρότυπο | JP-080S (ψηφιακό timer&heater) |
| Ικανότητα δεξαμενών | 22L (με την αποξήρανση) |
| Μέγεθος δεξαμενών (χιλ.) | 500x300x150 (L*W*H) |
| Μέγεθος μονάδων (χιλ.) | 530*325*285 |
| Συσκευασία κιβωτίων (χιλ.) | 635*405*335 |
| Υπερηχητική δύναμη | 480W |
| Δύναμη θέρμανσης | 500W |
| Χρονόμετρο | 1~30min διευθετήσιμος |
| Θερμάστρα | 0~80℃ διευθετήσιμος |
| Συχνότητα | 40,000Hz |
Λεπτομέρειες προϊόντων
![]()
Πληροφορίες επιχείρησης
![]()
Σχετικά προϊόντα
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370