|
Λεπτομέρειες:
|
| εφαρμογή: | καθαρισμός οδοντοστοιχιών | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Ακρίβεια καθαρισμού: | Λεπτομερής καθαρισμός | Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός |
| Αρχή: | φυσικός καθαρισμός | Μέλος: | Νέα |
| συσκευασία: | 1unit το /carton | ||
| Επισημαίνω: | υπερηχητικός φυτικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής κοσμήματος |
||
Επαγγελματική πλαστική ηχιτική καθαρίζοντας μηχανή ρολογιών οδοντοστοιχιών καθαρότερη, υπερηχητική
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-890 |
| Υπερηχητική δύναμη | 35W (μετατροπέας 1pc) |
| Συχνότητα | 42KHz |
| Υλικό κατοικίας | ABS |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Ικανότητα δεξαμενών | 20,6 Λ |
| Χρονόμετρο | 18 ψηφιακές τοποθετήσεις χρονομέτρων |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 155x95x52 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 206x152x132mm |
| Κιβώτιο χρώματος | 245×175×165mm |
| Μέγεθος χαρτοκιβωτίων | 545×510×355mm, 12pcs/carton |
| N.W. | 0,9 κλ |
| G.W. | 1,1 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 CE RoHS FCC |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370