|
Λεπτομέρειες:
|
| Όνομα Προϊόντος: | Υπερήχων καθαρότερα | Ικανότητας: | 77 λίτρα |
|---|---|---|---|
| Υπερηχητική δύναμη: | 1200W | Χρονόμετρο: | 1~99 ώρες |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Δύναμη διευθετήσιμη | συχνότητας: | 40 KHz |
| Υλικό: | SUS304/316 | Δύναμη θέρμανσης: | 3Kw |
| Μετατροπέας: | 24 PC | μάρκα: | Skymen |
| certification: | CE | εφαρμογή: | μέρη αυτοκινήτου, mach τμήματα |
| Επισημαίνω: | διπλός υπερηχητικός καθαριστής συχνότητας,υπερηχητικό πλυντήριο |
||
Θερμαμένο υπερηχητικό καθαρίζοντας λουτρό, βιομηχανικός καθαρίζοντας εξοπλισμός για το αεροδιάστημα και μέρη αεροσκαφών
![]()
Πλεονέκτημα:
Ο υπερηχητικός καθαρισμός είναι ιδανικός για:
Η καθαρότητα των προϊόντων και των συστατικών σας έχει επιπτώσεις άμεσα στην ασφάλεια του πληρώματός σας — η υπερηχητική τεχνολογία καθαρισμού συμβάλλει στις προσπάθειές σας να μεγιστοποιήσετε την ασφάλεια και την αξιοπιστία των αεροδιαστημικών συστατικών επιτυγχάνοντας τα βέλτιστα πρότυπα καθαρότητας.
Προδιαγραφή:
|
Υπερηχητική καθαρίζοντας μηχανή JP-240ST
|
|
| Πρότυπο | JP-240ST |
| Υπερηχητική δεξαμενή | 550X400X350 χιλ. |
| Μέγιστη ικανότητα | 77L/tank |
| Περίπτωση κατασκευής | SUS304 (να λάμψει καθρεφτών εικόνα διαθέσιμη) |
| Δεξαμενή Construnction | SUS304 |
| Αριθμός μετατροπέων | 24 PC |
| Υπερηχητική δύναμη (μέγιστο) | 1200W |
| Υπερηχητική συχνότητα | 40kHz |
| Σειρά θερμοκρασίας | ~99C διευθετήσιμος |
| Δύναμη θέρμανσης | 3KW |
| Χρονόμετρο | 1~99h |
| Αγωγός | 3/4» βαλβίδα |
| Καπάκι & καλάθι | Διαθέσιμος, υλικό: SUS304 |
| Τάση δεξαμενών καθαρισμού | 3phase AC220V/AC380V |
| Τάση γεννητριών | AC110V/1phase 220V |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα |
Με τη διπλή δεξαμενή για τον καθαρισμό και το ξέπλυμα. |
Εφαρμογή:
Αυτό το πρότυπο είναι για τη βιομηχανική εφαρμογή. Όπως η ρίψη κύβων βιομηχανική, φόρμες, μέρη αυτοκινήτου και mach εγχύσεων comopenents. Γρήγορα και αποτελεσματικά. Με τις μοναδικές τεχνικές καθαρισμού αυτή η μηχανή ενσωματώνει θερμαντικά σώματα ενός τα μεγάλα higvehicle, το βιομηχανικό θερμαντικό σώμα συμπιεστών και την υδραυλική τροφοδοτημένη coolersh καθαρίζοντας δεξαμενή. Ο έλεγχος γεννητριών, και το σύστημα αντλιών και διήθησης είναι διαθέσιμοι επίσης.
![]()
Επίδραση καθαρισμού από τους πελάτες
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370