|
Λεπτομέρειες:
|
| εφαρμογή: | Καθαρισμός | καθαρίζοντας μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματη | Ακρίβεια καθαρισμού: | Καθαρισμός ακρίβειας |
| Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός | Αρχή: | φυσικός καθαρισμός |
| κατάστασης: | Νέα | ||
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής λουτρών |
||
15 Λ υπερηχητική καθαρότερη θερμαμένη 200w ενυδατώνοντας δεξαμενή Benchtop ανοξείδωτου εμπορική
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-060S |
| Υπερηχητική δύναμη | 360W |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 15 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 300*300*150 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 360*325*285 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 460*410*360mm |
| N.W. | 9,1 κλ |
| G.W. | 10,3 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370