|
Λεπτομέρειες:
|
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής ανοξείδωτου |
||
|---|---|---|---|
Ψηφιακός υπερηχητικός καθαριστής Benchtop θερμαστρών, υπερηχητική καθαρίζοντας μηχανή οικιακών κουζινών
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-030T |
| Υπερηχητική δύναμη | 90/180W (μετατροπέας 3pc) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 4,5 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 300*150*100 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 325*180*225 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 410*255*310mm |
| N.W. | 4,6 κλ |
| G.W. | 5,4 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370