|
Λεπτομέρειες:
|
| εφαρμογή: | Βιομηχανικός καθαρισμός | καθαρίζοντας μέσο: | υγρός καθαρός |
|---|---|---|---|
| Αρχή: | Τεχνητός | κατάστασης: | Νέα |
| Χαρακτήρας: | υψηλή αποδοτικότητα | Ακρίβεια καθαρισμού: | thoroughy |
| Επισημαίνω: | υπερηχητικό πλυντήριο,υπερηχητική καθαρίζοντας μονάδα |
||
Βιομηχανική υπερηχητική καθαρότερη 360l δύναμη μερών μηχανών αεροσκαφών αυτοκινήτων διευθετήσιμη
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-720ST |
| Υπερηχητική δύναμη | 3600W (μετατροπείς 60pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 9000W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 360 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-99min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95℃ διευθετήσιμος |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 1000*600*600MM |
| Μέγεθος μονάδων | 1170*770*715MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1390*860*1050mm |
| N.W. | 216 κλ |
| G.W. | 287 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370