|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS304 | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός | Charater: | υψηλή αποδοτικότητα |
| Προσαρμογή: | διαθέσιμος | Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός |
| Επισημαίνω: | διπλός υπερηχητικός καθαριστής συχνότητας,υπερηχητικό πλυντήριο |
||
Βιομηχανικός υπερηχητικός καθαριστής μερών μηχανών θερμαστρών χρονομέτρων, υπερηχητική καθαρίζοντας μηχανή αντλιών καυσίμων
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-1072 |
| Υπερηχητική δύναμη | 3600W (μετατροπείς 60pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 9000W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 360 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-99min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 0~95℃ διευθετήσιμος |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 1000*600*600MM |
| Μέγεθος μονάδων | 1170*770*715MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 1390*860*1050mm |
| N.W. | 216 κλ |
| G.W. | 287 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008/CE |
![]()
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370