|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | ABS | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός | Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός |
| Χαρακτήρας: | υψηλή αποδοτικότητα | Προσαρμογή: | διαθέσιμος |
| κατάστασης: | Νέα | επίδραση καθαρισμού: | Λεπτομερής καθαρισμός |
| Επισημαίνω: | Μικρός υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός φυτικός καθαριστής |
||
Eyeglass 2.5L Skymen υψηλή αποδοτικότητα μηχανών Sunglass ψηφιακή υπερηχητική καθαρότερη
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-2500 |
| Υπερηχητική δύναμη | 120 W (μετατροπείς 2pcs) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | ABS |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 2.5L |
| Χρονόμετρο | 7 ψηφιακές τοποθετήσεις χρονομέτρων |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 250*150*80MM |
| Μέγεθος μονάδων | 290*223*185MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 340x250x235mm |
| N.W. | 2,8 κλ |
| G.W. | 3,3 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 CE RoHS FCC |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370