|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | ανοξείδωτο ατσάλι | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Καθαρή επίδραση: | Λεπτομερής καθαρισμός | Θεωρία: | Φυσικός |
| Χαρακτήρας: | Τεχνητός | Προσαρμογή: | διαθέσιμος |
| Αυτοματοποίηση: | ημι αυτόματος | κατάστασης: | Νέα |
| Επισημαίνω: | υπερηχητικός καθαριστής ανοξείδωτου,υπερηχητικός καθαριστής λουτρών |
||
30L ψηφιακός ημι αυτόματος εξοπλισμού καθαρισμού θερμαστρών υπερηχητικός για το εργαστηριακό όργανο
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-100S |
| Υπερηχητική δύναμη | 600W |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 500W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 30 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 500*300*200 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 530*325*325 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 635*405*390mm |
| N.W. | 15 κλ |
| G.W. | 16 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. η δεξαμενή ανοξείδωτου έχει την αντίσταση στην ένδυση και τη μακριά ζωή εργασίας.
2. ικανότητα δεξαμενών: 30 Λ, με τον ψηφιακό έλεγχο χρονομέτρων & θερμαστρών
3. με το καλάθι ανοξείδωτου
4.Use ακριβώς νερό ετικεττών, ή βιομηχανικός διαλυτικού καθαριστής οινοπνεύματος και για περισσότερη υψηλότερη απαίτηση καθαρισμού
5.industrial έλεγχος πινάκων κυκλωμάτων τσιπ microcontroller.flexible ελέγχου, ασφαλέστερος & σταθερός
6.temperature δυνάμενος να ξορδισθεί από 20°C σε 80°C
7.certification: CE&RoHS
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370