|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | ανοξείδωτο ατσάλι | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Χαρακτήρας: | Λεπτομερής καθαρισμός | Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός |
| Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός | Προσαρμογή: | διαθέσιμος |
| εφαρμογή: | τυφλός καθαρισμός παραθύρων | ||
| Επισημαίνω: | αυτοκίνητος υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητική καθαρίζοντας συσκευή |
||
Skymen 330l βιομηχανική καθαρισμού εξοπλισμού ξήρανση κουρτινών παραθύρων τυφλή
Προδιαγραφή:
| Υπερηχητική συχνότητα | 28KHz ή 40K Hz |
| Υλικό | Ανοξείδωτο SUS304 |
| Ικανότητα δεξαμενών | 264 Λ |
| Χρονόμετρο | 1~99 λ. διευθετήσιμος |
| Θερμάστρα | 20°C σε 95°C διευθετήσιμο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V, φάση 3 |
| Εναλλασσόμενο ρεύμα 380V, φάση 3 | |
| Υπερηχητική δύναμη | 3000 W (60 μετατροπείς) |
| Δύναμη θέρμανσης | 6000 W |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κρεμάστε το ράφι και ο δίσκος, fliter σύστημα περιλαμβάνει |
| Υπερηχητική δεξαμενή | 2400*220*500 χιλ. (Λ Χ W Χ Χ) |
| Ξεπλένοντας δεξαμενή | 2400*220*500 χιλ. (Λ Χ W Χ Χ) |
| Μέγεθος μονάδων | 2580*670*720 χιλ. (Λ Χ W Χ Χ) |
| Μέγεθος συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| N.W. /G.W. | 278 κλ το /332 κλ |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370