|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | ABS | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός | Χαρακτήρας: | Λεπτομερής καθαρισμός |
| Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός | Προσαρμογή: | διαθέσιμος |
| κατάστασης: | Νέα | ||
| Επισημαίνω: | υπερηχητικός φυτικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής κοσμήματος |
||
Υπερηχητικό καθαρότερο 750ml ABS φορητό ψηφιακό οδοντικό μίνι μέγεθος οργάνων
Προδιαγραφή:
| Πρότυπο | JP-900S |
| Υπερηχητική δύναμη | 35W (μετατροπέας 1pc) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | ABS |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Ικανότητα δεξαμενών | 0,75 Λ |
| Χρονόμετρο | 5 ψηφιακές τοποθετήσεις χρονομέτρων |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 150x130x50 ΚΚ |
| Μέγεθος μονάδων | 200x175x145MM |
| Μέγεθος συσκευασίας | 240x200x200mm |
| N.W. | 1,0 κλ |
| G.W. | 1,2 κλ |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2008 CE RoHS FCC |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370