|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS304 | Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός |
|---|---|---|---|
| Χαρακτήρας: | Λεπτομερής καθαρισμός | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
| Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός | Προσαρμογή: | διαθέσιμος |
| κατάστασης: | Νέα | ||
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής λουτρών |
||
22L υπερηχητική καθαρότερη συχνότητα ψηφιακού ελέγχου 40KHz Benchtop οργάνων εργαστηρίων
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-080T |
| Υπερηχητική δύναμη | 480W |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 500W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 22 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 500*300*150 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 530*325*285 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 635*405*335mm |
| N.W. | 12,6 κλ |
| G.W. | 14,0 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370