|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | ανοξείδωτο ατσάλι | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός | Χαρακτήρας: | Λεπτομερής καθαρισμός |
| Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός | Αυτοματοποίηση: | ημι αυτοματοποίηση |
| Προσαρμογή: | διαθέσιμος | κατάστασης: | Νέα |
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής ανοξείδωτου |
||
Ψηφιακή εμπορική υπερηχητική καθαρότερη ημι αυτοματοποίηση Benchtop εργαλείων κουζινών
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-030S |
| Υπερηχητική δύναμη | 90/180W (μετατροπέας 3pc) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 4,5 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 300*150*100 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 325*180*225 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 410*255*310mm |
| N.W. | 4,6 κλ |
| G.W. | 5,4 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
![]()
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370