|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο SUS304 | Καθαρό μέσο: | Υγρός καθαρισμός |
|---|---|---|---|
| Θεωρία: | φυσικός καθαρισμός | Κατάσταση λειτουργίας ελέγχου: | Τεχνητός |
| Χαρακτήρας: | Λεπτομερής καθαρισμός | Αυτοματοποίηση: | ημι αυτόματος |
| κατάστασης: | Νέα | ||
| Επισημαίνω: | ο υπερηχητικός καθαριστής,υπερηχητικός καθαριστής λουτρών |
||
Φορητός ιατρικός υπερηχητικός καθαριστής οργάνων Benchtop υπερηχητικός καθαρότερος, μίνι οδοντικός
Προδιαγραφές:
| Πρότυπο | JP-020S |
| Υπερηχητική δύναμη | 60/120W (μετατροπέας 2pc) |
| Συχνότητα | 40KHz |
| Υλικό κατοικίας | SUS304 |
| Υλικό δεξαμενών | SUS304 |
| Δύναμη θέρμανσης | 200W |
| Ικανότητα δεξαμενών | 3,2 Λ |
| Χρονόμετρο | Ψηφιακό 1-30min διευθετήσιμο |
| Θερμάστρα | 20~80℃ διευθετήσιμος |
| Καλάθι πλύσης | 1 PC |
| Κάλυψη | περιλάβετε |
| Τάση | Εναλλασσόμενο ρεύμα 100~120V, 60Hz Εναλλασσόμενο ρεύμα 220~240V, 50Hz |
| Μέγεθος δεξαμενών | 240*135*100 χιλ. |
| Μέγεθος μονάδων | 265*165*220 χιλ. |
| Μέγεθος συσκευασίας | 340*245*310mm |
| N.W. | 3,6 κλ |
| G.W. | 4,3 κλ |
| Πιστοποιητικό | RoHs/CE |
![]()
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Anna
Τηλ.:: +86 13528763370